Forum Domowych Winiarzy
SKRZYCH... - Wersja do druku

+- Forum Domowych Winiarzy (https://wino.org.pl/forum)
+-- Dział: Historia (https://wino.org.pl/forum/forumdisplay.php?fid=159)
+--- Dział: ODSZEDŁ SKRZYCH (https://wino.org.pl/forum/forumdisplay.php?fid=160)
+--- Wątek: SKRZYCH... (/showthread.php?tid=11839)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

- Dziadek2 - 27-12-2010

[attachment=13334]

- szwistaq - 27-12-2010

Nie znałem Krzysztofa osobiście. Jego posty były da mnie jak dogmaty. Szczere kondolencje dla rodziny.

- small - 27-12-2010

Skrzych ...
Do zobaczenia Po Tamtej Stronie.

- Kargulena - 27-12-2010

Brak mi słów.... Więc pomilczmy w zadumie i oddajmy Cześć SKRZYCHOWI [i]

- Kosa - 27-12-2010

Bardzo smutne, aż serce szybciej mi zabiło...

Żegnaj kolego...
Szczere kondolencje dla Rodziny

- Frida - 27-12-2010

Żal, ból i pytanie: dlaczego?
.................

- Hadek - 27-12-2010

Nie znałem Skrzycha osobiście, ale znam jego przepis na ryżowe. To z tym winem rozpocząłem swoją przygodę z winiarstwem. Żal serce ściska że odchodzą tak wartościowi ludzie.

Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych

Darek

- alekkar - 27-12-2010

.......... zabrzmi to głupio i banalnie, ale to bardzo smutna wiadomość, a i forum będzie teraz o wiele uboższe..................

Wyrazy współczucia dla rodziny.........

- Sławo mir - 27-12-2010

Przeczytałem o tym przed chwilą...

zawsze robi się smutno, gdy mądrzy ludzie odchodzą...

- palik - 27-12-2010

[ i ]

Spoczywaj w pokoju.

- wihenek - 27-12-2010

Wyrazy współczucia dla Jego bliskich.
Cóż mogę więcej...
[i]

- briard - 27-12-2010

Wielka tragedia.
Wyrazy współczucia dla Rodziny i wszystkich najbliższych Jego Duszy.
Spoczywaj w pokoju Krzysztof [']

- winnygrzemek - 27-12-2010

Zaskoczenie, smutek, żal.

Przez kilka lat wspólnego bytowania na Forum ludzie stają się sobie tak namacalnie bliscy jak sąsiedzi w jednym bloku. Ty właśnie taki byłeś dla mnie.

To prawda, że zawsze byłeś skory do pomocy. Dowody na to mam w swojej piwnicy - dwieście słoi, które przesłałeś mi z Krakowa.

Pamięć o Tobie żyć będzie na naszym Forum.

- Artiks - 27-12-2010

Żegnaj Skrzychu... Nigdy Cię nie widziałem, a rozmawiało się z Tobą jak z przyjacielem, któego zna się od lat. Dyskutowało się z Tobą pięknie, inteligentnie i twórczo. Jeśli tam z góry patrzysz na to, co teraz klepiemy na klawiaturach, to wiedz, że będzie nam Ciebie brakowało...

- KrzychoG - 27-12-2010

Serce mi pęka z żalu i smutku. Właśnie dostałem wiadomość, że odeszła Ewa Pasiciel, moja znajoma, właścicielka winnicy w Kijach niedaleko Zielonej Góry. Ewa była cudowną rewelacyjną kobietą, nie zawaham się tego tak nazwać. Urządzała niezwykle imprezy na swojej winnicy, było huczne otwarcie z poświęceniem, było wyciskanie moszczu stopami, była też z nami na wspólnym wyjeździe winiarskim do Czech i Niemiec.

Czemu piszę o Niej w tym miejscu, tak ważnym dla pamięci Skrzycha? Na spotkaniu w Krakowie o którym pisałem w tym wątku, a które odbyło się nieco ponad rok temu, byliśmy w piątkę. Maciej, Wesoły, Ja, Skrzych i właśnie Ewa. Jak to możliwe, że odeszli w ciągu 1 czy 2 dni?? Dlaczego ... :-(

Miałem właśnie dzwonić do Ewy z tą smutną wieścią i pytaniem czy pamięta tego sympatycznego kolegę, który nas odwiedził wtedy w Krakowie. Nie dane mi jednak było. Ewa, żegnaj.

- greg_x - 27-12-2010

Cholerny świat... Spoczywajcie w pokoju, kiedyś spotkamy się TAM.

- cayose - 27-12-2010

Najszczersze wyrazy współczucia. :'(

[i]

- janzz - 28-12-2010

To wielka strata dla winiarskiej braci. Przesyłam najszczersze kondolencje rodzinie i najbliższym.

janzz

- milbas - 28-12-2010

Od samego początku śledzę wątek o zaginięciu Skrzycha.

I kilka razy zbierałem sie żeby coś napisać, ale ciężko to przychodzi - żal ściska gardło.

Żegnaj Skrzychu, będzie nam Ciebie brakować. Najszczersze kondolencje dla bliskich. Ech ...

- scoti74 - 28-12-2010

Był jedynym forumowiczem, którego poznałem osobiście i choć widzieliśmy się krótko, zrobił na mnie wrażenie osoby bardzo miłej, ciepłej, sympatycznej...
Ogromny żal, strata niewypowiedziana, spoczywaj w spokoju.

- SERVATOR - 28-12-2010

:wykrzyknik::pytajnik:
[i]

- gzeho - 28-12-2010

Odeszła Legenda forum.
Żegnaj Skrzychu...

- bozoo - 28-12-2010

(28-12-2010, 10:21)gzeho napisał(a): Odeszła Legenda forum.
Żegnaj Skrzychu...
Odszedł Człowiek, legenda pozostanie.

[']

- fea - 28-12-2010

Odszedł wspaniały człowiek :(
Zawsze służący radą, jego wypowiedzi na forum wyglądałem, były zrównoważone, solidne i sympatyczne. Forumowy czołg, prawdziwy gospodarz. To był dobry, ciepły człowiek i taki pozostanie w mojej pamięci.
Skrzychu, spoczywaj w spokoju.

[i]

- Robert-A - 28-12-2010

Nie znałem osobiście :mad: wyrazy współczucia.