Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miód lipowy - zakup WROCŁAW
Thumbs Up 
Dzień dobry,

Panowie i Panie chciałbym kupić 2-3 słoiki miodu lipowego, lecz z domowej pasieki z odbiorem osobistym - WROCŁAW. Czy ktoś ma na sprzedaż?
Odpowiedz
Mogę wysłać za 16 zł inpost
Pasieka Pszczela fabryka
Odpowiedz
Ja kupiłem zaraz przed świętami na targu świebodzkim (w niedzielę) - mniej więcej na środku stał starszy pan z kilkunastoma słoikami, bez żadnego szyldu itd. Mówił że ma kilkanaście uli. Miał miody lipowe i wielokwiatowe. A druga opcja to (też w niedzielę ;) ) na targu młyn, niedaleko wejścia jest drewniana budka gdzie przyjeżdża bartnik z nysy - tam zawsze kupuję miody dobrej jakości, ale jest trochę drożej.
Odpowiedz
Witam tu masz zajebisty miód od lat sprawdzony przez forumowiczów przeczytaj i tanio????,a jak smakuje  :D :pijemy: :D

http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=21424
Mądrzy winiarze, jak jeden mąż zalecają przy wyrobie wina cierpliwość. Ale jak zachować cierpliwość, gdy po całej, wielkiej pracy, jaką się wykonało przy winie, trzeba jeszcze czekać na jego sklarowanie i dojrzewanie.
Odpowiedz
Potrzebuje 2-3 słoiki a kierujesz go do hurtowni po wiadro .
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....

Skocz do: