Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miejsce dla wyoftopowanych i wymoderowanych
Pigwa, w Parparach częstotliwość Ci wzrośnie!
"Witek
Dionizos"

jedyny Dionizos na forum

PS Szkoda że tak się wszyscy kłócą :placze: taka fajna atmosfera była
Adrian, myślisz, że zawsze musi tak wszawo być? Głowa do góry!
Cytat:Wysłane przez Adrian
"Witek
Dionizos"

jedyny Dionizos na forum

PS Szkoda że tak się wszyscy kłócą :placze: taka fajna atmosfera była

Adrian, to nie jest kłótnia - to jest demokracja (najgorszy z ustrojów)
Każdy wyraża swoje zdanie(mam nadzieję, że zainteresowani czytają posty swoich interlokutorów)
Wituś, czy tam Panie Witoldzie - bo już się gubię - jak już jesteś tak dobry i współczujący dla "wymoderowanych i wyoftopowanych", to pozwolę sobie zamieścić zrzut posta głównego pomysłodawcy porządków na Forum.
Ja rozumiem, że myślałeś, że to Ty będziesz ciął...
Pomyśleć - minął miesiąc z hakiem i taka zmiana poglądów!

Załączone pliki Miniatury

Cytat:Wysłane przez Maciej
Wituś,

Panie Macieju!

Jakbyś Pan do mnie tak face tooooo face .... zero gwarancji przeżycia! Jedynie UCZCIWY człowiek do mnie takie teksty może zapodawać, a Pan ....! Każden inny łebek musi bacznie uważać, bom chłopak z Pruszkowa i w ostatecznej konsekwencji sąd powszechny mnierozgrzeszyć będzie nad wyraz skory!
A ponadto Maciek, czy jak Ci tam w USC dali - na drzewo stąd! Tu tylko dla porządnych ludzi dzial jest!!!
Cytat:Wysłane przez Witek

Panie Macieju!

Jakbyś Pan do mnie tak face tooooo face .... zero gwarancji przeżycia! Jedynie UCZCIWY człowiek do mnie takie teksty może zapodawać, a Pan ....! Każden inny łebek musi bacznie uważać, bom chłopak z Pruszkowa i w ostatecznej konsekwencji sąd powszechny mnierozgrzeszyć będzie nad wyraz skory!

Panie Witoldzie !
Oj, to dzisiaj o onucach, żołnierzach znad Bzury, kyciu, dmuchaniu brzuszka, sikorkach i wódce nie będzie?
Tylko groźby karalne? Takie zwykłe? Pospolite? Pruszkowskie?
OiM, spadać stąd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wasze miejsce na oficjalnych saloooooooonach. Nie zapomnieć o milionach fotek........
Pomimo tego, że jest to Hyde Park regulamin obowiązuje - WSZYSTKICH!

Bardzo proszę o umiar w wypowiedziach.

Krzysztof
Jeny, Krzysiu! My wszystka wiemy, że jezdeźwa poza prawem (SWiMP). Nam nic więcej do życia nie trza, ino kawałek luftu na HydeParku. I nasz stąd uniżone proźby, co-bych nam tego lufta całkiem nie zabierać... A jak późniedj bendzie indziej.... gwarancji nie dajem :)
Moderaty i inne admy łapią smaczor na hydePark. Tak to jest zawsze, kiedy mejnstrim łapie się na off. Tyle, że - na razie - szybko wycinają.
Wobec bezmiaru bezeceństw wykonanych tutaj przez Witka, wyzwisk i obraźliwych postów, zamykam temat.
Każdą inną prowokację też wytnę.

Normalny użytkownik forum, za słowa "na drzewo stąd!", "zero gwarancji przeżycia!" czy "OiM, spadać stąd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" został by zbanowany natychmiast. Witek, jako były Prezes Stowarzyszenia normalnym forumowiczem widać nie jest.

Regulamin Forum mówi tak: [ 3 ] SŁOWNICTWO

Ludzie korzystający z forum są ludźmi światłymi i kulturalnymi, nie preferują słownictwa wulgarnego oraz obrażającego kogokolwiek z forumowiczów. Uwaga ta dotyczy także dbałości o interpunkcję i ortografię. Każdy, kto swą nazwą użytkownika lub zachowaniem i słownictwem będzie prowokował do kłótni lub wulgarnie wyrażał się na forum oraz będzie w świadomy sposób ignorował uwagi innych forumowiczów na temat pisowni, zostanie usunięty z listy użytkowników.

Skocz do: