Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rejon - województwo
Właśnie siedzę i zastanawiam się, czy na zjazd w koziarach (Poznaniu) :rotfl: przyjadę sam, czy z bratem i naszła mnie następujące refleksja - czy dałoby się tak przerobić informacje o osobie aby dodać rejon lub województwo do wpisanego profilu. Ostatnim razem udało mi się wysłać zaproszenia do kilku forumowiczów, którzy przybyli z radością na zjazd ale byli oni z większych miejscowości województwa poznańskiego. Nie znam na pamięć wszystkich miejscowości i trudno mi powiedzieć czy np. miejscowość X jest w województwie wlkp. czy nie. Osoby z mniejszych miejscowości i sporadycznie czytające forum nie zauważą wątku o zjeździe, a może chętnie pojawiliby się i zapoznali z nami. Jeśli byłoby sortowanie po Rejonie/Województwie to mógłbym wysłać im np zaproszenia E-mailem, GG lub innym sposobem ( chociażby znaki dymne :ksiazka:) a tak nie mam szans znalezienia ich w 2500 tysiącach użytkowników:niewiem::niewiem:. Koledzy admini co wy na to ???:pomocy:

Piorun
Odpowiedz
nie jestem adminem ale pomysł popieram
Odpowiedz
A moze zaapelowac do uzytkownikow, aby oprocz miejscowosci podawali rowniez wojewodztwo w swoim profilu.
Odpowiedz
Pomysl jak brzytwa, tylko ze wiekszosc jezeli nie bedzie musiala podac, to i tak nie poda :ysz:
Moje spojrzenie na wino: https://www.szumiglowa.pl/
Odpowiedz
to trzeba by bylo dodac nowy punkt w regulaminie i napisac duzymi literami ze wymaga sie podania wojewodztwa( jednak jesli idzie o te wieksze miasta to kazdy jakos polapie gdzie to jest):glupek:
Odpowiedz
Przy procesie rejestracji na 99 % jest możliwość edycji które pola są wymagane do wypełnienie a które nie. Więc jest to kwestia ustawień przez amina. Gorzej będzie z zarejestrowanymi użytkownikami ale to już kwestia ich dobrej woli. Już kilka razy były apele tego jednak oddźwięk jest taki sobie.
Odpowiedz
A nie wystarczy, żeby mieć tak jak ja?
Odpowiedz
Bo Parpary kazdy zna, ale jak znalezc na przyklad Stolec k/Zwroconej ?:niewiem:
Odpowiedz
No wlasnie, albo taki Poznan, bog jeden wie gdzie to jest :niewiem:
Gdzie jest Poznań
Moje spojrzenie na wino: https://www.szumiglowa.pl/
Odpowiedz
Wlasnie. Wiem tylko, ze daleko od Krakowa ( na szczescie):diabelek:
Odpowiedz
No to jeszcze przy okazji proponuje obligatoryjnym zrobić podanie roku urodzenia... :chytry: Już słyszę te wszystkie głosy oburzenia żeńskiej części forum :D
Odpowiedz
s2x gdzie koziary są to ja wiem ! :nie_powiem:

Ale znajdź na forum wszystkich z woj wielkopolskiego to Ci pozazdroszczę. Poznańskie to nie tylko Poznań, to też inne miejscowości niekoniecznie duże i znane Ci.

Witku:

Ok twój pomysł miałby zastosowanie jeśli szłoby znaleźć w wyszukiwarce użytkowników z np. tekstem pomorskie, ale niestety nie idzie. Ja chciałbym np. wpisać Dolnośląskie i pokazaliby się wszyscy użytkownicy z tego województwa.

A więc może jednak wprowadzimy listę rozwijalną z nazwami województw do profilu i do wyszukiwarki tak aby proces ten był ułatwiony ? Ułatwiłoby to nam kontakty na poziomie regionalnym.

Pozdrawiam Piorun
Odpowiedz
Całkiem dobry pomysł :spoko:
Odpowiedz
http://wino.org.pl/forum/showthread.php?...7#pid52397

może być troche pomocne :)
Loty widokowe paralotnią - lubię bujać w obłokach
Odpowiedz
Ja sam wahałem się czy podawać miejscowość ,a że miejscowość to Rzeszów ( to raczej da się znaleźć na mapie) ale myślę iż po pewnym czasie do tego by się przekonać ,że warto podać namiary ( bo jednym wystarczy chwila innym 6 miesięcy i więcej) przekona się wiele osób , generalnie województwo mile widziane. Popieram. :spoko:

Skocz do: