Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III-ci Zlot GÓRNOŚLĄSKI (3ZGŚ)
Niestety nie będzie mnie na zlocie w kwietniu , a pytania organizacyjne proszę kierować do _mcb:
Odpowiedz
Jak jesteście zdeterminowani to nękać, męczyć, marudzić.
Najlepiej wyłuskać z listy użytkowników wszystkich z GŚ i okolic i powysyłać im PW o toczącej się dyskusji na temat zlotu.
Spójrzcie na wątek - Zlot w Białymstoku - 20.01.2007r. rodził się w bólach i mękach.
Pierwszy pomysł powstał w kwietniu 2006, a zlot odbył się w styczniu 2007.
Atmosfera i uczestnicy przemili.
Efekt ? - juz mamy
projekt kolejnego zlotu

===========================================
EDIT
Dotychczasowe zloty górnośląskie
ZLOT GÓRNOŚLĄSKI - KATOWICE 20-05-2006
II Zlot Górnośląski, Katowice 21.10.2006
Odpowiedz
To prawda. Nawet ja + 1 daliśmy się w to wciągnąć. J/w http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=6995:helo:
Zapraszamy.
Odpowiedz
A bywaja zloty, dwa juz byly, niestety nigdy nie udalo mi sie wpasc :(. Poszukaj tematow "ZLOT GÓRNOŚLĄSKI" i "II Zlot Górnośląski"
Odpowiedz
Liseczek i MSZ rozkręcamy kolejną bibe (czytaj: zlot)??? :chytry:
Odpowiedz
dopiszcie i mnie do listy uczestnikow :)
Odpowiedz
Na pewno wiosną coś zrobimy :)
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Mycha

Na pewno wiosną coś zrobimy :)

Nie wiem jak u Ciebie ale już mam wiosne za oknem :P
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Liseczek
Witam serdecznie - przepraszam, że otwieram nowy temat, ale czy ktoś będzie organizował zlot w okolicach Górnego Śląska?? Jest coś takiego przewidywanego w "czyimś" kalendarzu ??
Na Górnym Śląsku odbywają się zloty dwa razy do roku. I tej wiosny na pewno nie zapomnimy sie spotkać. ;)
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez winorobek
Liseczek i MSZ rozkręcamy kolejną bibe (czytaj: zlot)??? :chytry:

Ja juz na dwa zloty nie dalem rady wpasc a co tam dopiero rozkrecanie... Cale szczescie, ze sa jeszcze tacy ludzie jak przedmowca - JarekB, ktorzy posiadaja tyle energii i zapalu.
Odpowiedz
Możemy oczywiście zrobić zlot tradycyjnie w Madero. Ale cobyście powiedzieli na coś takiego: http://www.beskidzki.zhp.pl/web/index.ph...&Itemid=30?
Przemek (+1 Viktorii) był i bardzo to miejsce chwalił.
Zwróćcie uwagę na cenę osobodoby. Za kemping + zaplecze socjalne to chyba niewygórowana kwota. Papu we własnym zakresie. Każdy przywozi co uważa/może. Na grilla i np. wielki kocioł bogracsgulyasu zrobilibyśmy zrzutkę.
Byłby czas na np. pokazową warkę sera (temat ostatnio zawojował forum), a może jakiegoś piwa.
Rozmawiałem z szefem środka - mają jeszcze wolny 8,9 czerwca.
W najbliższym czasie postaram się pojechac rozeznać temat na miejscu. Porobię fotki.
Co o tym myślicie?
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Jarek B
Możemy oczywiście zrobić zlot tradycyjnie w Madero. Ale cobyście powiedzieli na coś takiego: http://www.beskidzki.zhp.pl/web/index.ph...&Itemid=30?
Przemek (+1 Viktorii) był i bardzo to miejsce chwalił...(...)...Co o tym myślicie?

Pomysł dobry, choć myślę że trzeba by potraktować taki zlocik jako ogólnpoplski... Nie wszyscy będą chcieli/mieli możliwość wyjazdu na weekend w góry.
Najlepszym rozwiązaniem były by dwa zloty - jeden lokalny - w knajpie na jeden wieczór i drugi, weekendowy w górach.

Póki co zadzwonię do Madero czy nas tam jeszcze chcą (szczególnie po tym jak z malinowego Kosy zrobiłem tulipana:-). Myślę że przełom kwietnia/maja byłby dobrym terminem...
Może byłby już czas na zmianę lokalu - choć mi w Madero niczego nie brakuje. Przybyło na forum nowych, ambitnych i chętnych ludzi - może ktoś coś zorganizuje???

Grzegorz
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez _mcb

... Przybyło na forum nowych, ambitnych i chętnych ludzi - może ktoś coś zorganizuje???

Grzegorz

Ja już mam pomysła (czytaj: plana :diabelek: ), tylko potrzebowałbym spis wszystkich osób ze Śląska na forum (nie bardzo mam czas to wykonać). Co do lokalu, to "santan" w Mysłowicach: jedzenie w ilości nie do przejedzenia, dobra obsługa. Co do danych technicznych: to podłogowe ogrzewania, klimatyzacja, kuchnia, bar, sala na 60 osób (jeśli by się okazało że będą jakieś tańce- z wieży) do 100 osób (bez tańców). Lokaj jest zrobiony z przeznaczeniem na imprezy zamknięte (urodziny, spotkania, małe wesela, stypy), co do muzyki to z wieży albo jakaś orkiestra.

Ale nie bójcie nic, z Liseczekiem już knujemy plana :diabelek:

Więcej info w najbliższych dniach.

EDIT:

Właśnie pisałem z Liseczekiem i mam przyjemność napisać wam, że zajmujemy się (ja i Liseczek) sprawą III-ciego ZGŚa (III-ciego Zlotu Górnośląskiego).

Mamy propozycje terminu na połowe marca, tylko tera proszę was (przyszli imprezowicze III-ciego ZGŚa) o napisanie dokładniejszej daty- ja myślałem nad 16 (piątek) albo 17 (sobota) marca.
Odpowiedz
Tylko upewnij się, że nie będą mieć nic przeciwko wnoszonemu alkoholowi. Jak w końcu zabutelkuje jakieś winko i stwierdzę ze dobre na tyle żeby poddać ocenie, to może w końcu zjawię się na jakimś zlocie :)
Odpowiedz
MAMCAR - ten lokal będzie w formie rezerwacji, więc przyniesienie z sobą alkoholu nie sprawia im żadnego problemu.

Do winiarzy, którzy już byli na zlocie - ile przynosi się swoich "popełnionych" i zabutelkowanych na zlot??
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie tylko winiarze mogą przybyć :chytry: - ZDolniarze też :diabelek:
Jeśli tak, to zobacze jak z czasem i innymi :polewam: elementami
Hó nołs, mejbi cos wyjdzie... :diabelek:
Odpowiedz
small jo wiym, że mocie familijak tukej ale dlo reszty niy Górnoślązoków to szykujymy czygoś, żeby szło sie kajś przespać.

Na zlocie mile widziani winiarze, nalewkarze i piwowarzy.

Jeszcze żech niy godoł z kierownikiym ale myśla ło śląski łobiodku jako ciepły futer :1miejsce:
Odpowiedz
Śląski musi być ! I szpajza ze szpirytem ! Coraz bardziej mi się podoba pomysł :big:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez mamcar
Jak w końcu zabutelkuje jakieś winko i stwierdzę ze dobre na tyle żeby poddać ocenie, to może w końcu zjawię się na jakimś zlocie :)
Na zlocie zjaw się tak, czy inaczej. Sklepowe trunki są dozwolone.
Cytat:Wysłane przez Liseczek
Do winiarzy, którzy już byli na zlocie - ile przynosi się swoich "popełnionych" i zabutelkowanych na zlot??
Ile chcesz/uważasz.
Odpowiedz
Niy bój nic mom cosik w zanadżu :diabelek:

I myslołech nad golonkiem z piwym ale niy wim wiela bydzie chyntnych na golono, a i czabyło by jakiygo piwowarka zbałamucić :diabelek:

Ale terozki wyglądo to tak: jutro albo w czwortek byda godoł z kierwniykim ło wszystkim i napisza, co żech ustalił.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez winorobek
ja myślałem nad 16 (piątek) albo 17 (sobota) marca.
W ten weekend mam imprezę służbową :(
Odpowiedz

... Ile chcesz/uważasz.

Albo dasz rade :drink:

W ten weekend mam imprezę służbową :(

To jest mój typ ale jak będę rozmawiał z kierownictwem, to się dowiem jakie terminy mają wolne, jak wyglądałoby meni no i sprawa kosztów- napisze jak już będę wiedział :)
Odpowiedz
Osoby nie formowe, proszone są o kontakt: do mnie na pocztę albo do Liseczeka na gg numer 315131 z tym, że Liseczek ma gg włączone 24 godziny ( :lol: ) i czasami zdarza mu się siedzieć, więc nie panikujcie jak od razu nie odpisze.
Odpowiedz
Winorobek z moim GG ma rację - więc bez "nerwów" i będzie git :)

Od teraz proszę wpisywać chętnych i jakie daty pasują licząc w okolicach połowy marca (oczywiście winiarzy i osoby towrzyszące, jak również w pełni początkujących i zainteresowanych). Wybierzemy średnią (winiarze z forum będą mieli pierwszeństwo) i większość się spotka w Mysłowicach.
Oczywiście - liczba miejsc ograniczona ze wzgledu na pojemność lokalu.

Jeżeli chodzi o noclegi, to proszę przy zgłoszeniu opodać, czy jesteś zainteresowany i ile osób. Będziemy starać się z WINOROB'kiem, aby było najtaniej i najbliżej.

Organizuje na ten zlot specjalne "buttony" (tak jak na studniówkach), abyśmy byli rozpoznawalni i była jakaś pamiątka. W związku z powyższym proszę też ewentualnych chętnych o podawanie IMION w zgłoszeniu, bo buttony myślę, że będą indywidualne.

Oczekujemy także propozycji co do wstępnej organizacji przebiegu zlotu, postaramy się ze wszystkich sił "co się da i ile sie da" - będzimy prężni i skuteczni.

W dniu 23 luty 2007 - ogłosimy ostateczną datę i będziemy się organizować dalej !!!
Odpowiedz
A więc co do terminów, to mamy do wyboru:

10 albo 17 i to i to jest sobotą :lol:

Z racji tego, że menu jest okrojone dla naszych potrzeb, to cena będzie podana jutro, gdyż kierowniczka musi jeszcze uzgodnić, to z kucharzem, którego dzisiaj nie było.

Co do wstępnego menu, to w skrócie: ciepłe danie, zakąski, napoje, kawa z z ciastkiem(?).

Jako ciepłe danie- śląski obiad czyli kluski, roladka i kapusta, i zakąski- śledzik, ogóreczki, grzybki i papryczka. Kierowniczka się pytała czy kawa/herba i ciastko też będziemy chcieli, a ja zapytałem czy można by zrezygnować z tego (można :) ) albo zamiast tego szłoby dać jakieś ciasteczka, wafelki, krakersy, paluszki itp. (szłoby dać :) ) ale musimy uzgodnić między sobą co wybieramy. Zaś z napoi powiedziałem, że tylko woda mineralna nie gazowana i sok (jabłkowy???).

Dla "wegetariańców" przewidziane stosowne danie, jakie- tego nie wiem, jak już pisałem, kucharza nie było.

Co do wspominanego golonka, to tylko dla chętnych- jak ktoś chce będzie mógł dodatkowo sobie zamówić :)

Jutro zestawienie cenowe :)

Jak macie jakieś propozycje do/zmiany w meni, to proszę pisać :)
Odpowiedz

Skocz do: