Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie oddziału
Witam

Temat poruszony w wątku aktualności; tutaj być może rozwinięcie. Proszę o podawanie propozycji terminu i lokalizacji. Ruszmy z kopyta w tym 2010 roku.
Odpowiedz
W Lutym wypada mi sobota 06 i 20, w Marcu 13 i 20. Pozostałe mogą być jeśli mi nic nagle (!) nie wypadnie:)
Miejsce? dostosuję się :)

pozdrawiam
Odpowiedz
Proponuję zatem 13 lutego :brawo:
Może być i u mnie i gdziekolwiek.

pozdrawiam
Odpowiedz
Ma to być spotkanie zamknięte, czy dokoptujemy Radgoszczan, MarGa i Dionizego ?
Odpowiedz
Ponieważ już od miesiąca jesteśmy uwówieni na 06-02 z ryniem, proponuję sobotę 06-02-2010 u nas w Buku spotkanie z noclegiem.

Mamy 8 miejsc noclegowych,a jak ktoś przywiezie materac to więcej.

Jedzonko jak zawsze składkowo.

Odpowiedz
Ja 07.02 idę do pracy więc mi za bardzo nie pasuje.
Ale zobaczymy co powie reszta.
Odpowiedz
Czyli klamka zapadła na 6.02. Czy zapraszamy kogoś z Radgoszczy, Poznania ??? Czy może wewnątrz Oddziałowe spotkanie ???
Odpowiedz
Ja myślę, że 06.02.
Jeżeli spotkanie się w tym czasie nie odbędzie to ja i tak będę u Macieja. Myślę też, że spotkanie to powinno dotyczyć oddziału.
Jest parę spraw do omówienia, - również organizacyjnych oddziału - na ten rok i ew. plany-zamierzenia na następne lata.
Odpowiedz
Mi pasuje :)
Odpowiedz
Śpiworki proszę zabrać i poduszeczki.
Ponadto coś do spożycia wedle gustu.
Odpowiedz
No to szkoda, bo ja akurat 6.02 mam urodziny u naszych przyjaciół, z których nie wypada mi się wymigać, więc niestety nie dotrę :-(

Bawcie się dobrze.
Hanka
Odpowiedz
Ja to w 50% będę :szampan: ( lepiej to brzmi niż , że w 50% mnie nie będzie )

ps. Edytowałem post

Edycja druga

Moje procenty spadły do zera. Niestety nie mogę być - szkoda
Odpowiedz
Spotykamy się w sobotę (06.02) około 17tej w Buku u Macieja. Proszę o potwierdzenie przybycia.:)
Taśmol, po raz kolejny się Tobie upiekło, wykręciłeś się:diabelek:
Odpowiedz
No niestety upiekło :placze:
Odpowiedz
Potwierdzam, że bydę
Odpowiedz
Pochwalcie się co ustaliliście i co degustowaliście :slinka:
Odpowiedz
Głównie radziliśmy na temat zlotów Wielkopolskich i na temat wysypu użytkowników z Wlkp. Na degustacje prawie nie było czasu, ale co ja się będę wypowiadać.
Odpowiedz
Ja mam 1 pewnego ( z deklaracją ) członka SWIMP-u i 2 potencjalnych.
Dodatkowo jest miejsce gdzie można połowić ryby. Jak ktoś nie łowi to może je wędzić hihihi

Dochodzi także propozycja Hubertusa.

Jurdziu a teraz konkrety - co ustaliliście ??
Odpowiedz
Masz ich w rękawie i trzymasz jako asa, tak długo aż sami nie zrezygnują z tego? Skoro ktoś jet chętny, to niech zapłaci składkę i wyśle deklarację i już. Jeżeli myślimy o tych samych 2 potencjalnych to musisz z nimi szybko porozmawiać, bo jak przyjdzie do pokazywania atutów to możesz się ostro rozczarować.

Co do konkretów to ja nie będę się rozwodził, bo nawet jeśli było by sprawozdanie, choć protokolanta nie było to było by ze 3 strony tekstu postanowień na najbliższe 2 lata i to rozumiesz; nie da się (przynajmniej ja nie potrafię) tak w kilku zdaniach tego opisać. Jedyne co mogę rąbka uchylić to to, że jest planowany jeden zlot duży plenerowy, ale póki co miejsce jest owiane tajemnicą; przysięgałem na kolanach przed Cześnikiem, że nie powiem gdzie i nie powiem.
Odpowiedz
Trochę odświeżę, trochę odkurzę. Wybaczcie, że post pod postem, ale chciałem być widoczny !

Co z jakimś zlotem Poznańskim wiosennym? Wiosna pełną parą, a u nas zastój? Było spotkanie wewnątrz oddziałowe, ale mogło by ruszyć w końcu to co zostało ustalone na spotkaniu. Dziwi mnie, że byłem już na 2 zlotach z czego musiałem jechać na nie 8 godzin w jedną stronę. Poznaniaki/ Wielkopolanie ruszmy się coś w tym kierunku.

Pozdrawiam i czekam na odzew
Maciej
Odpowiedz
Jurdziu ,zimno jeszcze.
Odpowiedz
Cieplo już :spoko:
I ludziska się pytająo jakiś zlocik.

Najwyższa pora ruszyć tyłki i coś zorganizować.
Odpowiedz
Chętnie, ale w maju co? Wiem, że najpierw naciskałem na organizację czegoś, a teraz stopuję, ale mam dużo rzeczy na głowie, a ponad to zachorowałem. Ale skoro będzie coś to postaram się wyzdrowieć.

Skocz do: