Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.butelka.waw.pl
Polecam pooglądać ofertę. Dla mnie szczególnie obiecujące są 200 ml.

Zakupy głównie hurtowe - choć to przecież nam nie powinno przeszkadzać ;) a z wcześniejszych deklaracji wynika, że na zakup ładnych małych flaszek można byłoby zmontować niemałą ekipę.
Odpowiedz
Całe mnóstwo prześlicznych flaszek! Tyle, że strach się bać pewnie ich cen...
Odpowiedz
Wstępnie ceny wyglądają tragicznie.... :wsciekly:

Jedyna butelka dostępna indywidualnie, to butelka Milk poj. 500ml. Cena za 1 szt. - 12,00 pln + koszt wysyłki

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
Jakie są przykładowe ceny w ilościach, powiedzmy, jednopaletowych?
Odpowiedz
Ceny 'niezłe', raczej takie na prezent te butelki.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Witek

zadałem pytanie - czekam na odpowiedź.
Odpowiedz
Jak już gdzieś pisałem - zabawa ma sens, jeśli w takim układzie cena flaszeczki byłaby poniżej 1pln. IMHO - wontpiem bardzo ;)
Odpowiedz
Też niestety tak myślę :(

Nie ukrywam jednak, że gdyby udało się "sprzedać" temat e-sklepom związanym z Forum, to w detalicznych ilościach (kupowanych już od nich) za ładną buteleczkę 200 ml dałbym nawet i 5 zł.
Odpowiedz
Za 200mL 5pln? Tia, są jeszcze MAKROrozrzutni wśród nasz...
Odpowiedz
5 zł to mniej niż paczka papierosów. Nie palę więc mam oszczędności ;)
a poważnie - uważam, że kilka sztuk takich buteleczek na prezent nikogo nie powinno zrujnować...
Odpowiedz
No ... ja też nie palę ... niemniej zawalczyłbym o flaszeczki zdecydowanie tańsze. A w sytuacji prezentowej - na przykład wobec pci antyrównoległej - podałbym siebie samego samotrzeć lub, w ostateczności, kwiecie polskie polne...
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez SERVATOR

5 zł to mniej niż paczka papierosów. Nie palę więc mam oszczędności ;)
a poważnie - uważam, że kilka sztuk takich buteleczek na prezent nikogo nie powinno zrujnować...

Widziałem gdzieś u mnie w sklepie flaszeczke 100 ml z jakąś "łyżką" w środku za 6 zł z groszami (tu jest i flaszeczka i zawartość :D ), widziałem też flaszeczki 200 ml z jakimiś lepszymi trunkami niż czysta w okolicach 10 zł :)
Odpowiedz
A w sytuacji prezentowej - na przykład wobec pci antyrównoległej - podałbym siebie samego samotrzeć..

Cioci też? ;)

Ja również chętnie przyjąłbym ładne flaszki za symboliczny 1 grosz ale niestety oferta dostępna na rynku wskazuje pewne możliwe przedziały cenowe
Odpowiedz
Ciocia też człowiek! Jeśli w porównywalnym wieku i kunsztownym gabarycie?!
Odpowiedz
Jesli chcesz dac komus na urodziny np to cena nie wydaje sie wysoka. Ale jesli chcesz ich troche wiecej na jakies poczestunki to zbyt drogo.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez mamcar
Jesli chcesz dac komus na urodziny np to cena nie wydaje sie wysoka. Ale jesli chcesz ich troche wiecej na jakies poczestunki to zbyt drogo.

i ja tak myślę :spoko: ale inni mogą mieć inne zdanie lub budżety
Odpowiedz
Na stronie jest info:
(minimalna ilość zamówienia: ok. 200-300 sztuk z jednego rodzaju)

To nie, aż taka straszna ilość. W takim razie, czekamy na ceny.

Paweł
Odpowiedz
właśnie Panią popędziłem :diabelek:
ofertę mam dostać /cyt./ "jeszcze dziś"
Odpowiedz
Trochę współpracujemy z tą firmą, mamy kilka ich butelek w sprzedaży, nie wszystkie są wystawione na stronie naszego sklepu. Butelki nie są tanie, natomiast są „piękne” i wypełnione prezentują się wspaniale.
Odpowiedz
@WinoHobby:
Faktycznie u Ciebie w sklepie widziałem te włoskie butelki ale ich wybór był stosunkowo mały. Oni (butelka.waw.pl) są jedynym przedstawicielem VETROELITE, których oferta butelek wszelkiej "maści" jest niemalże nieograniczona.
Niezależnie uważam, że to że masz u siebie takie butelki bardzo Ci się chwali. Tak jak pisałem wcześniej uważam, że powinniście (Ty, Mariusz i W.pl) wejść w ten interes nieco bardziej. Mi tego w Waszej ofercie w necie bardzo brakuje.
Odpowiedz

MAM :big: ale nie umiem załączyć :placze:
to plik Worda pojemności około 600 kB. Opcja Szukaj z hasłem "załączyć" nic nie pomaga :uff:
Ktoś musi pomóc :pomocy:

Zdjęcia butelek są na http://www.vetroelite.com/panoramica.html.

Ceny butelek, które mi się podobają (a które trudno gdzieś indziej dostać) wychodzą po 3,5 zł/szt. Dla mnie są to ceny do zaakceptowania.

Oglądać i wybierać THE BEST :pijemy:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez SERVATOR

Ceny butelek, które mi się podobają (a które trudno gdzieś indziej dostać) wychodzą po 3,5 zł/szt. Dla mnie są to ceny do zaakceptowania.

Odpadam :(
Odpowiedz
Wygląda na to, że równolegle z Servatorem "działamy" w tym samym kierunku. Ja nadal czekam na dostawę papierowego katalogu, który p. Maja do nas wysłała.

Jak już katalog otrzymamy, spróbujemy zadać pytanie o cenę.

Ważne jest chyba jednak to, że paleta w tym przypadku nie oznacza konieczności zakupu tysięcy butelek, ale chyba coś ponad 250szt.

Równie ważne jest to, że butelki można wyposażyć w odpowiedni korek z drewnianą główką - łatwy do wyjęcia i ponownego włóżenia, co w przypadku nalewek jest istotne :polewam:
Podana przez Servatora cena dotyczy chyba tylko detalicznego zakupu butelki. Mnie (nas) interesuje komplet.

W zasadzie, to decyzję już z Wiesią podjęliśmy. Teraz tylko trzeba wybrać odpowiedni model butelki, ustalić warunki zakupu i zorientowac się, czy ktoś jeszcze będzie chciał, wtedy będzie taniej. Jeśli nie, to my kupimy w cenie detalicznej.

Pozdrawiam Sławek :helo:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Luigi
Podana przez Servatora cena dotyczy chyba tylko detalicznego zakupu butelki. Mnie (nas) interesuje komplet.

Po przejrzeniu oferty mogę stwiedzić, że średnia cena za butelki 200 ml to około 1 Euro + 22% VAT.
To niestety są ceny przy zakupie minimum 200 sztuk (w ich rozumieniu hurtowe).
W detalu butelkę 500 ml (której zdjęcie jest wyżej) proponowano mi za 12 zł :wykrzyknik:

A który model wybraliście?
Odpowiedz
Servatorku, no my właśnie czekamy jeszcze na katalog. Pani Maja powiedziała nam, że na stronie jest zamieszczona tylko część tego, co zawiera katalog papierowy.

Ja jestem żywotnie zainteresowany, żeby nasze nalewkowe prezenty miały odpowiednie opakowanie.

Ja z nią rozmawiałem o ilości ok 50szt i to już była ilość hurtowa. Rozmowa o cenie już teraz to trochę za wcześnie.

Najpierw model butelki i odpowiedni do niej koreczek, potem dopiero warunki zakupu.

Opowiedziała nam trochę o tym, gdzie się koszty tworzą:
Najtaniej jest odebrać od nich nierozpakowaną paletę ok. 260 szt (dokładnie teraz nie pamiętam). Każde rozpakowanie, przepakowanie, zabezpieczanie itd generuje koszty. Zakup jednej butelki musi być najdroższy.

Uważamy, że wydatek np. 175 zł za 50 szt fajowych flaszeczek jest i racjonalny i uzasadniony. Frajda dla obdarowanej osoby powinna być wszechstronna. Czy 4 buteleczki miesięcznie Wam się nie rozchodzą? :fajka:

Edit: w poprzednim roku byliśy tak dalece rozrzutni, że prezent stanowiły buteleczki 700ml!

Ola nas w Parparach przekonała, że ilość 200ml też jest wystarczająca. :helo:
Odpowiedz

Skocz do: