Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.butelka.waw.pl
1. Matisse 500ml
Ilość na 1 warstwie: 233szt. Cena dla tej ilości: 1,445 EUR/1szt.
Ilość na 1 palecie: 1631szt. Cena dla tej ilości: 1,228 EUR/1szt.

2. Oxy 500ml
Ilość na 1 warstwie: 264szt. Cena dla tej ilości: 1,290 EUR/1szt.
Ilość na 1 palecie: 1848szt. Cena dla tej ilości: 1,096 EUR/1szt.
Odpowiedz
http://www.vetroelite.com/panoramica.html
Ale mają cuda na tej stronie :brawo: a jakie fajne zatyczki do butelek .......................tylko te ceny .
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Luigi
Servatorku, no my właśnie czekamy jeszcze na katalog. Pani Maja powiedziała nam, że na stronie jest zamieszczona tylko część tego, co zawiera katalog papierowy.

ale ja mam PEŁNĄ ofertę w postaci elektronicznej (łatwiejszej do dystrybucji niż papierowa) tylko nie umiem jej Wam wszystkim załączyć....
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez SERVATOR

ale ja mam PEŁNĄ ofertę w postaci elektronicznej (łatwiejszej do dystrybucji niż papierowa) tylko nie umiem jej Wam wszystkim załączyć....

A może wrzuć to na http://www.sendspace.com i wstaw linka do tematu?
Odpowiedz
Wyślij mi proszę ten plik na olenkaimacius(malpa)poczta.onet.pl
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Oleńka i Maciuś
Wyślij mi proszę ten plik na olenkaimacius(malpa)poczta.onet.pl

poszło :big:
dzięki za pomoc :jupi:
Odpowiedz
Te butelki mają też tu: http://www.ito.com.pl/butelki.html
Cennik jest do pobrania ze strony, ale sporo tego jest na specjalne zamówienie. No, ale coś słabo z tą wyłącznością...
Odpowiedz
To my też poprosimy na telusia@wp.pl
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez winorobek
A może wrzuć to na http://www.sendspace.com i wstaw linka do tematu?
jak korzystałeś już z tego narzędzia, to daj swój mail, ja Ci podeślę ofertę a Ty umieścisz ją tam gdzie proponujesz, ok?
Odpowiedz

jak korzystałeś już z tego narzędzia, to daj swój mail, ja Ci podeślę ofertę a Ty umieścisz ją tam gdzie proponujesz, ok?

Prosze bardzo- http://www.sendspace.com/file/skjio6 :)
Odpowiedz
...

Załączone pliki
.rar   BUTELKA Cennik 2007 dla klientów drobnicowych.rar (Rozmiar: 33 KB / Pobrań: 279)
Odpowiedz
Noto jestem pierwszy,poszło
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez mnich71-71
Noto jestem pierwszy,poszło

tzn? złożyłeś zamówienie?
Odpowiedz
Nie no wszystko jest ładnie pięknie i myśle, że jest to dobra oferta dla sklepów typu Euro-Win, WinoHobby, Winiarz. Sam nie jestem w stanie wziąść 1 warstwy - po pierwsze finansowo, po drugie z braku potrzeby takich ilości...

I tutaj na myśl przychodzą mi dwie opcje :)

1. Określamy się, które modele nas interesują - któryś z ww. sklepów (lub inny) kupuje towar, dodaje go do swojej oferty ze swoją marża (np. 20%) i wszyscy są zadowoleni...

2. Organizujemy akcję "Wspólny zakup..." jak to miało miejsce z Miodem i Taniną w moim wypadku. Sam chętnie podjąłbym się tego, jednakże nie mam na to absolutnie miejsca... Mieszkanie w bloku + remont - nie ma szans...
Z tego co wybrałaby większość sam chętnie zakupiłbym na początek kilkanaście buteleczek...

Pytanie 1: Kto się tego podejmie ??
Pytanie 2: Kto jest chętny, na jaki typ i jaka ilość ??

Myślę, że nie ma się co tu więcej rozpisywać - czekam na odzew :)
Odpowiedz
@SERVATOR, nie po prostu chodziło mi o pobranie pliku - ceny są wysokie dla zwykłego klienta :(
Odpowiedz
Coś nie chce mi się otwierać ten plik :niewiem:
Odpowiedz
Otwórz bezpośrednio z Winrar`a albo przez funkcję "Otwórz za pomocą" i tam wybierz Winrar. Może być też każdy inny program obsługujący ten format (*.rar).

arek
Odpowiedz
Dzięki Arek! Działa bez zarzutu.
Odpowiedz
Czekam na odzew :) Napaliłem się na buteleczki i karafki z tymi ładnymi zamknięciami :)

Pozdrawiam
Odpowiedz
W zasadzie, to decyzję już z Wiesią podjęliśmy. Teraz tylko trzeba wybrać odpowiedni model butelki, ustalić warunki zakupu i zorientowac się, czy ktoś jeszcze będzie chciał, wtedy będzie taniej. Jeśli nie, to my kupimy w cenie detalicznej.
Pozdrawiam Sławek :helo:

Sławek,
Z postów wynika, że to chyba Wy byliście najbardziej zdecydowani na zakup. Czy dalej interesujecie się tym tematem i (ewentualnie) na jakim etapie zakupu jesteście?
Odpowiedz
W zasadzie, to decyzję już z Wiesią podjęliśmy. Teraz tylko trzeba wybrać odpowiedni model butelki, ustalić warunki zakupu i zorientowac się, czy ktoś jeszcze będzie chciał, wtedy będzie taniej. Jeśli nie, to my kupimy w cenie detalicznej.
Pozdrawiam Sławek :helo:

Sławek,
Z postów wynika, że to chyba Wy byliście najbardziej zdecydowani na zakup. Czy dalej interesujecie się tym tematem i (ewentualnie) na jakim etapie zakupu jesteście?

Witam,
czy temat jest jeszcze aktualny? Poszukuję właśnie butelek na prezenty nalewkowe (do 0,5l) i nigdzie nie mogę znaleźć. A tu takie cuda! Tylko te ilości są straszne... Nie potrzebuję aż 200 sztuk, tylko powiedzmy 50 i chętnie bym się do kogoś przyłączyła, tylko, czy ktoś jeszcze jest chętny na takie zakupy?
Odpowiedz
Jadę za chwilę po 200 – 300 butelek do gościa, który się oferował z ich sprzedażą na Allegro.
Mam do niego ze 40km
Butelki są nowe, twierdzi że przywiózł je z Niemiec są po 50gr/szt o pojemności 075l i 1l ma zakręcane i pod korek.
Ja oczywiście biorę te pod korek, zobaczę co tam ciekawego jeszcze ma.

Pozdrawiam serdecznie
Stanley
Odpowiedz
Stanley o ile to możliwe wrzuć fotki tych buteleczek ;)
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez shaman
Stanley o ile to możliwe wrzuć fotki tych buteleczek ;)

Qrcze, na dzień dzisiejszy, nie mam takiej technicznej możliwości aby wstawić zdjęcia Butelek.:sloik:
Ja wziąłem od niego 200szt litrowych na korek, są białe z zielonym odcieniem czyli lekko zielonkawe.
Butelek ma w brud i to różne, także można sobie z nim pogadać na ten temat, myślę że cena jest przyzwoita za szt.

Pozdrawiam serdecznie
Stanley
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez StanleyK
...
Butelek ma w brud i to różne, także można sobie z nim pogadać na ten temat, myślę że cena jest przyzwoita za szt.
...
jakieś namiary ? Proszę.

Paweł.
Odpowiedz

Skocz do: